Resultater   
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
Vi benytter online tilmelding og resultatservice i samarbejde med Race Result eller Nem Tilmeld til vore arrangementer.  
                                                                                         
Her på siden vil udelukkende ligge resultater fra arrangementer, hvor det er Nem Tilmeld, som står for Online tilmeldingen.     

Fra 2022 vil
Race Result stå for online tilmeldingen ved alle løb og derved også stå for resultatformidlingen.                                                                                                                                                                                                                   


RUNNING CHALLENGE SOC. RUN # 1                                                                                       03.08.2021



21 KM 

NR

NAVN

TID

 

 

32

Mette Ørnbøl

DNS

33

Morten Hyllested

2.40.50

34

Thomas Mørck

2.40.50

35

Merete Due

2.40.50

36

Tina Hougaard

2.40.50

37

Anette Bertelsen

2.40.50

38

Dorthe Handberg Svendsen

2.40.50

39

Dan Højgaard Kristensen

2.03.58

40

Kristina Højgaard

2.40.50

41

Mads Hartvigsen

2.40.50

42

Benny Højgaard Kristensen

2.03.58

43

Miriam Bierbaum

2.40.50

44

Bente Morild

2.40.50

45

Claus Jørgensen

2.40.50

46

Sofie Jakobsen

2.40.50

47

Karoline Holst

2.40.50

48

Rico Eiersted

2.03.58

49

Jantsje Torensma

2.40.50

50

Sabine Schluter Petersen

2.40.50

51

Merete Kristiansen

2.40.50

52

Ole Sommer Vestergaard

2.03.58

53

Annette Holm Kirk

2.40.50

54

Jesper Suhr Thomsen

2.40.50

55

Pavia Møller

2.03.58

56

Flemming Bach Moesgaard

2.40.50

57

Randi Kvesel

2.40.50

 

 

 


RÅDHUSLØBET                                                                                         22.06.2021

21 KM

NR

NAVN

TID

 

 

 

1

Lene Ladekjær

1.47.14

2

Morten Hyllested

2.04.47

3

Thomas Brøndal Mørch

2.00.59

4

Susanne Fick

1.54.01

5

Jesper Thomsen

2.03.00

6

Dan Kristensen

1.54.03

7

Rico Eiersted

1.52.53

8

Kenni Jensen

1.53.10

9

Janni Sørensen

2.00.13

10

Jens Mariager

1.29.08

11

Ole Petersen

1.55.21

12

Kim Wadum

-

23

Ole Sørensen

1.54.03

25

Mette Ørnbøl

2.04.47

29

Elin Lillelund

2.03.00

30

Thomas Kragh Petersen

1.52.59

 

 

 

 

 

 

 

 

14 KM

 

 

 

 

 

13

Kristina Højgaard

 

14

Steen Andersen

 

15

Hanne Haandbæk

 

22

Wiliam Koktved

 

24

Helle Hansen

 

 

 

 

7 KM

 

 

 

 

16

Benny Sørensen

 

17

Birgit Nielsen

 

26

Inger Wadman

 

27

Henrik Wadman